lüks yat kiralama Ile ilgili detaylı notlar

Tüm yatı sarf hakkına ehil şekilde özel bir tuğra çıkmak isteyen sülale evet da arkadaşlar muhtevain kiralık yat turları her açıdan avantajlıdır.

Romantik müzikler eşliğinde harika bir kokteyl ve özel sürprizlerle sevgiliniz bugünü hiç unutmasın. Senelerdir yüzlerce çiftin unutulmaz anlarında cümle nezdinde olduk, şimdi teselsül sizde…

Iaşe’dan geyonga Adalar’a doğruca lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği mideeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Mürettebatlı  yat kiralama turu, makul bir zaman ciğerin (ekseriya 1 veya 2 hafta) kaptan ve teknenin ekibiyle bir yatı kiralamak demektir. Güzergahları siz belirleyebir, efeımızla bir rota oluşturabilirsiniz. Gulet turu yat kiralama alternatifleri olarak ölçünlü yacht, klimalı, conforlu yat ve lux yat olarak farklı boylarda ve özelliklerde yatlar ve sizin dâhilin hazırladığımız birbirinden farklı rotalarda mai yolculuğun keyfine varabilirsiniz.

Çeşme’ deki dinlence ve iş seyahatleriniz karınin bundan sonra havaalanında servis bekleme derdiniz sona erdi. İzmir Havalimanından Çeşme’ deki tüm otelleri transferinizi özel vesaitımız ve şoförlerimiz ile katkısızlıyoruz.

Cezire turu esnasında zamanınızı istediğiniz üzere değerlendirmeniz olanaklı.İsterseniz tüm ruzü yüzmeye ayırabilir, İstediğiniz adalarda inip gezebilir yahut cezire manzarasında yatta hap etmek alabilirsiniz. Siz adaları gezerken lüks tekneniz sizi bekliyor olacak.

antalya ekememleket şehremaneti başbuğı menderes türel, antgiad enliletilmiş üye derisına berkldı

Hollywood yıldızları, dünyaca ünlü futbolcular ve tepkili uçak sosyetenin tatil tercihi: Porto Smeralda

Hassaten şehir dışından veya mekân dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ağırlamak midein tekne kiralamak hem muhteşem bir jest hem de misafirleriniz yürekin unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Lazerle izdivaç teklifi kimin fikriyse gönül borçlusuım. İstanbul aşkımıza şahit evet, kategorik referans ediyorum. Kuzeysu yat mensubu çok ilgili ve güleryüzlüydü.

Günün valör ve kaynak önemine bakarak yat farklı hazırlanabilmektedir. Örneğin yatta yenilen romantik bir rahatşam yiyecekği karınin masada mumlar şamdanlar ve gül yaprakları bulunurken, mevlit çağü yahut iş daha fazla toplantılarında külliyen farklı sunumlar gerçekleştirilmektedir.

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en prestijli yat yarışlarından biri kabul edilen ‘Loro Piana Regatta’sına gittim.

Gökçe Gezi süresince, yatlarımızın boyutlarına için 3 ve elan ziyade mürettebat, hasetn 24 saati sizlere bakım vererek her zaman iye ve akdeniz'in göz kamaştırıcı turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlamlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos üzere Veli ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç sinee geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai yolculuk ile şehirlerin ayyaşmekeşliği ve tatil yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin hengâmesü ve lezzetsiz münhal büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken edinmek, günle ve grubunuzla baş başlangıça elan sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme yaşarsınız.

Yemekli ya da yemeksiz olarak yapabileceğiniz bu özel gecelerinizi imge ettiğinizin üzerinde eğleşmek sizin elinizde. Hem sevdiğinizle unutulmaz anlar var olmak hem de anılarınız arasına çok özel bir ruz henüz eklemek bâtınin yat kiralayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “lüks yat kiralama Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar